Jak to funguje

Začátek a konfigurace

Začít s Railsformers s.r.o. je jednoduché. S využitím našeho intuitivního webového rozhraní zadáte URL služby, kterou chcete monitorovat (např. https://www.vašedoména.cz) a vyberete interval monitorování (např. 1 minuta). Interval monitorování reprezentuje jak často budeme kontrolovat, zda jsou vaše webové stránky v pořádku a odpovídají správně. Čím menší interval, tím častěji budeme vaše stránky kontrolovat.

Následně přidejte emailové, SMS a push kontakty pro zasílání upozornění o výpadcích. Na tyto kontakty zašleme email nebo textovou zprávu pokaždé, když dojde k výpadku vaší URL, takže budete okamžitě vědět, že stránky nefungují.

Monitoring a upozornění

Naše monitorovací technologie je plně redundantní a globálně distribuovaná. Každá monitorovací lokace je umístěna ve špičkovém datovém centru a běží na velmi výkoném hardwaru.

Při každém monitorovacím intervalu (tzn. pokaždé, když kontrolujeme vaše stránky) odešleme požadavek z náhodně vybrané monitorovací stanice. Pokud detekujeme, že stránky jsou nefunkční, okamžitě zjišťujeme "druhý názor" z jiné monitorovací stanice. Pokud druhá stanice potvrdí výpadek, upozorníme vás na uvedené SMS a emailové kontakty. Používání několika lokací eliminuje falešný poplach a zajišťuje integritu našich výsledků.

Informuje

Jednou z nejvýznamnějších vlastností je náš interaktivní reportingový nástroj. Ke zprávám se můžete dostat přes náš webový ovládací panel. Zprávy vám také můžeme automaticky zasílat emailem v závislosti na vašich nastaveních. Tyto grafické a textové zprávy jsou užitečné při odstraňování potíží, zjišťování trendů ve výkonosti stránek nebo ověření pravdivosti údajů o dostuponosti od vašech poskytovatele webhostingu.

Nabízíme také jedinečný nástroj pro veřejné zprávy, který vám umožňuje sdílet v reálném čase výsledky monitorování veřejně na vašich stránkách. Zobrazováním veřejné zprávy můžete nezávisle potvrdit záruku dostupnosti vašim návštěvníkům a zákazníkům. Veřejnou zprávu můžete konfigurovat v našem webovém rozhraní.